kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga gości
ogólne  aktualności  galeria  historia  przyroda  baza noclegowa  linki
Kalendarz Imprez Lato 2018 nad Polskim Morzem

Dzień otwarty Puckiego Hospicjum

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Puckiego Hospicjum, który odbędzie się 9 grudnia 2017 r.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Puckiego Hospicjum, który odbędzie się 9 grudnia 2017 r. Okazją, z powodu której chcemy otworzyć nasze drzwi jest 13-ta rocznica powołania do życia Puckiego Hospicjum. Będzie nam miło gościć Państwa w tym dniu w godzinach od 11:00 do 19:00.

Z przyjemnością spotkamy się, porozmawiamy, zachęcimy do bezpośredniego kontaktu z wyspecjalizowanym personelem medycznym i pokażemy naszą placówkę od wewnątrz. Ponadto na godz. 13:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty dla opiekunów rodzinnych, organizowane w ramach projektu „Hospicjum to też życie - opiekun rodzinny nie musi być sam”. Szkolenie obejmuje tematy z zakresu opieki nad osobą obłożnie chorą w domu, dowiecie się również Państwo, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i zadbać w tym czasie o siebie.

O godz. 16:00 odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta, a zaraz po niej przeniesiemy się do sali konferencyjnej, by uczestniczyć w spotkaniu autorskim z księdzem Januszem Przygockim i promocji książki pt. „Siostra Izabela Szynka CR. Życie w Bogu dla ludzi”. O godz. 18:00 zaprosimy Państwa na krótką niespodziankę filmową.

źródło: Puckie Hospicjum   © 2006-2018 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz